Telefon: (71) 336 11 11
Telefon komórkowy: +48 535 911 226
E-mail: palacyk260@palacyk260.pl
Znajdź nas na:
Lokal klimatyzowany


Zapraszamy Państwa do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, prezentacji, to stylowe i oryginalne miejsce sprawi że będą one niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju.

Wynajmij sale konferencyjno-szkoleniową w Pałacyku

Sala konferencyjna Wrocław, sala szkoleniowa
Każdy przedsiębiorca wie, jak ważny w biznesie jest odpowiedni kontakt z pracownikami. Równie ważne są relacje z klientami. Dlatego niejednokrotnie trzeba ogłosić zebranie, naradę, konsultacje z ważnymi partnerami.

Ale w biznesie nie liczą się nie tylko ludzie ale także miejsca. Sceneria ma ogromny wpływ na przyswajanie wiedzy podczas szkoleń, na osiąganie porozumienia podczas pertraktacji czy wreszcie nad podpisywaniem ważnych umów. Dobry klimat i przyjazne wnętrza z pewnością nastawiają pozytywnie a jednocześnie tworzą doskonały grunt jeżeli chodzi o rozwiązywanie kwestii biznesowych.

W Pałacyku 260 każde wykłady, szkolenia czy negocjacje owocują. Bo nie od dziś wiadomo, że w rozmowach liczy się kontekst. A ten w Pałacyku odwołuje się do charakteru, dobrego smaku i prestiżu.

Poza częścią oficjalną każde kontakty biznesowe mają także drugą stronę, bardziej nieformalną. Nasz kameralny a jednocześnie kompleksowo wyposażony pałacyk stwarza doskonałe warunki nie tylko do szkolenia pracowników czy też prowadzenia pertraktacji ale także do przyjacielskiej rozmowy, która buduje relacje między ludźmi. Pełne zaplecze a mianowicie ciepłe napoje, przekąski a także wyborne ciasta z pobliskiej cukierni to niby niewiele a jednak dzięki nim atmosfera staje się bardziej rodzinna i otwarta.

Już dziś możesz zarezerwować salę szkoleniową za 320 PLN.

Nasza sala szkoleniowa pomieści do 55 osób.


Wyposażenie dodatkowe sali szkoleniowej

- projektor multimedialny
- ekran projekcyjny
- internet bezprzewodowy
- flipchart
- możliwość zaciemnienia sali
- dźwiękoszczelne okna

Oferujemy pełna obsługę gastronomiczną konferencji.

Posiadamy duży i zamknięty parking na 36 samochodów.


Cennik sali konferencyjnej Pałacyk 260.

Cennik przerwy kawowe.

sala szkoleniowa Wrocław, sala konferencyjna Wrocławwww.palacyk260.pl © 2014